Lulja lë pa fjalë me linjat trupore në Tajlandë

By

Meda dhe Lulja po vazhdojnë pushimet në Tajlandë.

Atje, bashkë me Vjollca Haxhiun u takuan edhe me çiftin simpatik, Eni Koci dhe Genc Prelvukaj.

Por, në postimet e Lules, një tjetër detaj ka tërhequr vëmendjen.

Bëhet fjalë për linjat e bashkëshortes së Medës të cilat lënë pa fjalë sidomos kur merret parasysh fakti që ajo është nënë e katër fëmijëve.

Linjat e Lules do i kishin lakmi edhe 20 vjeçaret. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm