Erdhi koha: Prezantuesja shqiptare publikon foto me të dashurin

By

Prezantuesja e njohur shqiptare prej kohësh është shkëputur nga televizioni…

Kjo për shkak të ndërtesës së një jetë të re me partnerin e saj në Gjenevë. Nëse nuk e dini, Floriana Garo është nënë e një vajze dhe tani është sërish në pritje të një fëmije.

Ajo që na habiti është një fotografi e fundit e publikuar nga ajo.

Ish-prezantuesja publikoi një imazh me kolegët e saj në punë ku edhe shfaqet Enisi – i dashuri i saj, gjë që nuk ka ndodhur deri sot./Prive.al

Artikuj të ngjashëm