Tayna ndanë më shumë detaje për projektin e saj të ri

By

Tayna që tani ka firmosur kontratë me shtëpinë diskografike, Sony Music Germany, ka gati një projekt të ri.

Teksa dihej se kënga e re publikohet të dielën, detaje të tjera nuk ishin të ditura.

Tayna ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram, pak pamje nga videoklipi i ri si dhe orën kur do të publikohet.

Si përfundim, kënga me titull “Bass” vjen nesër (e diel) në orën 16:00, dhe fansat nuk kanë si jenë më të emocionuar për këngën e re dhe rrugëtimin e ri të artistes. /Prive.al

View this post on Instagram

T'dielen n'ora 16:00 "Bass" 🔥

A post shared by Tayna (@tayna) on

Artikuj të ngjashëm