“Na ka pa Zoti që kemi shpëtu”, viti nis kështu për Fifin

By

Këto ditë janë të mbushura me punë për Fifin.

Ajo nuk po ndalet me data koncertesh.

E në rrugë, ajo sot ka hasur një problem.

Fifi ka ndarë pamje të gomës së çarë të makinës.

Nuk dihet se si ka ndodhur kjo por përmes një postimi, Fifi është shprehur se “na ka parë Zoti dhe kemi shpëtuar”.

Postimi i saj në vijim. /prive.al

Artikuj të ngjashëm