Gjyshja e Rita Orës i dhuroi djalit të Edita Dolit një send shumë të veçantë të këngëtares

By

E ftuar së fundmi në Prive ishte Edita Doli.

Ajo nja zbuloi shumë të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe personale në intervistën “50 pyetje”.

Gjithashtu, ajo na rrëfeu edhe historinë që e lidh të birin e saj, Akilin me Rita Orën.

Gjyshja e Rita Orës, Besa Sahatçiu i dhuroi djalit të moderatores diçka shumë të veçantë të këngëtares.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm