Vajza e Ermal Fejzullahut feston ditëlindjen, pamje nga festa madhështore (FOTO)

By

Buna, vajza e madhe e Ermal Fejzullahut, feston sot ditëlindjen e saj.

Ermali dhe bashkëshortja e tij, Ariana, i organizuan një festë madhështore të bijës, për ta bërë të ndjehet më së miri.

Ariana postoi fotografi nga festa, në llogarinë e saj në Instagram, me përshkrimin “urime ditëlindjen Buna”.

Gëzuar Buna edhe nga Prive…

Artikuj të ngjashëm