Çfarë bëri Luana Vjollca në klipin me artistin latin? (VIDEO)

By

Ashtu siç u paralajmërua, kënga “Locos” nga Luana Vjollca me Jay Santos është publikuar.

Muzikën dhe tekstin e realizoi German Valenzuela bashkë me Rzon dhe Luanën.

Në klip, prezantuesja/këngëtarja bën shqiponjën duke treguar me krenari se është shqiptare pasi dueti është me një artist latin.

Videoklipi u realizua nga Provideo dhe mund ta shikoni duke klikuar KËTU./Prive.al

Artikuj të ngjashëm