Publikohet “Pate” nga Lumi B dhe Yll Limani (VIDEO)

By

Është publikuar më në fund bashkëpunimi mes Lumi B dhe Yll Limanit.

Kënga quhet “Pate” dhe është e shoqëruar me klip të realizuar nga Imagine Films.

Këngën e ka punuar Fatjon Miftari ndërkaq tekstin e shkruan të dy artistët.

Ndiqeni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm