Nga çka varet jeta e Besart Halimit? (VIDEO)

By

Këtë të shtunë në Prive, ‘pikën ia çiti’ – këngëtari i njohur shqiptar Besart Halimit.

Artisti i cili këndon live pothuajse çdo natë në hapësira të ndryshme brenda trojeve shqiptare dhe jashtë tyre, tregoi shumë gjëra përmes kësaj rubrike të emisionit.

Ai tregoi se çfarë do të ishte nëse nuk do të ishte baba, nga çka varet jeta e tij dhe kujt i beson.

Përveç këtyre, Besarti tha edhe disa gjëra të tjera, të cilat ju mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm