Tentoi katër herë, më në fund Kim Kardashian kaloi provimin e jurisprudencës!

By

Kim Kardashian ka kaluar një provim për drejtësi dhe është një hap më afër aftësisë për të ushtruar profesionin e avokatit në shtetin e Kalifornisë.

Kardashian zbuloi se e kaloi provimin në tentativën e katërt në një postim në Instagram të publikuar të hënën.

“OMFGGGG E KALUA PROVIMIN E JURIDENTIT BABY !!!!”, ka shkruar Kardashian, krahas një imazhi të saj me një fustan blu të ndezur, duke u parë në një pasqyrë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Artikuj të ngjashëm