Çdo çift do donte hyrjen me këngën e re të Besianës

By

Besiana Behluli ka publikuar projektin më të ri.

Kënga që pati premierën në dasmën e Arbërit dhe Erzës është idealja në çdo hapje dasme.

Klipi shoqërohet nga pamjet e dasmës së shumë komentuar së fundmi.

Shijojeni të plotë në vijim.

Artikuj të ngjashëm