Ronela nis punë për këngën e re: Edhe Zerka në studio!

By

“Diamanta” është kënga e fundit nga çifti Ronela Hajati dhe Young Zerka. Por, tani kanë nisur punë për një tjetër produksion, por jo në duet.

Mbrëmë, Ronela ka nisur punë për projektin e saj të ri, e atë e ka treguar përmes mediave sociale.

I pranishëm, aty ishte edhe Young Zerka, me siguri për ti ndihmuar në ide rreth këngës, pasiqë nuk mund ta mohojmë që dyshja kanë një kimi të mirë dhe në muzikë.

Këtë herë, Ronela do të vij solo, e të njëjtën rrugë do ta ndjek dhe Young Zerka./Prive.al

Artikuj të ngjashëm