Ky është burri i famshëm shqiptar për të cilin ka simpati Liberta Spahiu (VIDEO)

By

Liberta Spahiu dhe Alaudin Hamiti kanë publikuar vlogun e radhës.

Kësaj radhe, dy moderatorët e njohur shqiptar shfaqen nga Turqia më saktësisht nga NG Phaselisbay, Kemer, Antali, udhëtim i bërë nga kompania Sava Tours.

Në videon më poshtë mund të shihni gjithçka nga udhëtimi i tyre në bregdetin turk por edhe më shumë.

Liberta dhe Alaudini i kanë bërë pyetje njëri-tjetrit dhe kush nuk u përgjigj pati dënime.

Cili burrë shqiptar është simpatia e prezantueses dhe kush nga të famshmit di të flasē më pak sipas Alaudinit?

Ndiqni videon për shumë përgjigje dhe aventurë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm