Capital T vjen me “M’ka marr malli”

By

Gjatë kohës që po punon fort për koncertin e tij të madh, Capital T nuk harron edhe artin e tij.

Djali i qytetit që po bën histori në industrinë shqiptare të muzikës

Reperi ka lansuar këngën e re që mban titullin “M’ka marr malli”.

Kënga e re vjen e shoqëruar edhe me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm