Skerdi me surpriza në albumin e parë

By

Skerdi së shpejti sjell albumin e tij të parë.

Artisti i njohur shqiptar ka njoftuar se albumi do jetë tjetër nicel dhe sjell një Skerdi të padëgjuar më parë.

Ai poashtu zbuloi se do ketë rreth 15 këngë dhe shumë bashkëpunime.

Mezi po presim!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm