Ronela Hajati publikon projektin e ri muzikor ‘MVP’

By

Ronela Hajati ka publikuar këngën e re me titull “MVP”, të cilës ia bashkëngjiti edhe videoklipin, dy muaj pasi publikoi projktin e saj të fundit ‘Lage’.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge u kujdes vetë Ronela, muzikën e bëri ‘Tull Production’, kurse videoklipi u punua nga ‘Sebastian Production’.

“Kjo këngë është për qejf, atëherë kur mendon se dhe nëse ke problemet më të mëdha,do ekzistoje gjithmonë një qoshe ku mund te kërcesh! Ju dua!”.- shkruan ajo në llogarinë e saj personale në Instagram.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Ronela, me titull ‘MVP’. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm