Capital T tregon cilat femra preferon (FOTO)

By

Capital T ka nisur me pyetje/përgjigje në Instagram duke kërkuar nga ndjekësit t’i bëjnë pyetje jo të zakonshme.

Kjo lokë s’kishte si të mbaronte pa e pyetur se cilat femra preferon, brune apo bjonde.

Reperi u përgjigj dhe tha ‘Zeshkane’.

Ndryshe, Capo po punon në projekte të reja pas një viti shumë të suksesshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm