I dashuri i Dua Lipës në një debat të ashpër pasi u akuzua për vjedhje

By

Anwar Hadid u fotografua gjatë një grindje të nxehtë me një të huaj i cili e akuzoi atë për vjedhjen e Apple AirPods të tij në rrugë në Londër të Premten.

Accusation: 'Then the pair left the café and walked up the road and lo and behold my iPod app started walking up Pond Street with them.

Modeli amerikan, 20 vjeç, u përball me Brian Clarke i cili dyshohet se e pyeti nëse i kishte gjetur kufjet, pasi gjurmoi AirPods në iPhone-in e tij.

Anëar u shfaq i fyer nga akuza gjatë debatit intensiv që u zhvillua jashtë një kafeneje në Hampstead.

He continued: 'So I've tracked them to another café. 'Dumb and Dumber' then started getting abusive with me'

Përveç llogarisë së Z. Clarke, Mail Online kupton se nuk ka prova të vjedhjes.

Ai tha: “Unë i thashë të ruhej ose do të shkoja ta merrja qenin tim për ta zgjidhur këtë”- dhe Anwar që kishte vazhduar duke përdorur gjuhë banale ‘Unë nuk kam marrë iPhone tuaj, p*rdhu o burrë.”

Shkrimtari i komedisë Brian shpjegoi se ai i kishte gjurmuar me telefonin e tij dhe tha: ‘Unë ua tregova telefonin tim me aplikacioni ‘Find Iphone’ duke më drejtuar tek ata.

Anwar ishte jashtë me shokun e tij Chass Bryan në momentin kur ai u ndesh me Brian në rrugë dhe u kap në kamerë.

Refusal: 'I switched on the 'Find iPhone' app because they are linked to my Airpods. The app told me where it was. It took me straight to the two guys, and one of them had an earbud in. I went over and asked if they'd seen a right AirPod. They said no, no, no'

Burimi: Dailymail.co.uk

 

Artikuj të ngjashëm