Pritja përrallore për Poem Blu në shtëpi (VIDEO)

By

Më 14 dhjetor 2020, Ledri dhe Sara u bënë prindër për herë të parë.

Çifti mirëpriti një vajzë e cila quhet Poem Blu, e që pak ditë më parë erdhi në Kosovë.

Pritja për të ishte madhështore.

Video e mëposhtme ju sjell shumë detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm