Kaq vite mbushi Zaimina (FOTO)

By

Zaimina Vasjari po feston ditëlindjen ashtu si zakonisht – në mënyrën më të mirë të mundshme.

Këngëtarja e cila tashmë e ka lënë muzikën, ka përgatitur sërish një festë të veçantë për ditëlindjen e 32-të.

Por, e gjithë vëmendja ishte tek vajza e saj Khloe.

Zaimina dhe vogëlushja u kombinuan me ngjyrë dhe dukeshin për mrekulli.

Ne i urojmë gjithë të mirat këngëtares e cila tashmë është bërë një biznesmene e mirë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm