Capital T shprehet i gatshëm të paguajë shpenzimet e varrimit të 20 vjeçarit që u vra në Velipojë

By

Capital T ka shprehur gatishmëri të paguajë shpenzimet e varrimit për 20 vjeçarin që mbeti i vrarë mbrëmë në Velipojë.

Reperi ka lënë koment tek një postim i Olti Currit për Myzerim Zeneli shkruar nga Blendi Fevziu.

Capo iu përgjigj një përdoruesi të Instagramit i cili tha se familjarët kanë nevojë për ndihmë financiare pasi nuk kanë të ardhura.

‘Jam gati t’i kryej të gjitha ritualet nëse ka nevojë’, ka shkruar Trimi.

Myzerimi mbeti i vdekur mbrëmë pa faj, pas një përleshje me armë mes disa personave. 4 të vdekur është balanci dhe dy të plagosur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm