Pa këto dy gjëra, jeta do të ishte një gabim sipas Besa Kokëdhimës (FOTO)

By

Besa Kokëdhima është goxha aktive në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja bën shpesh postime duke qenë më afër fansave të saj përmes fotografive të ndryshme.

Së fundmi, Besa ndau një imazh nën të cilin shkroi: “Pa kafe dhe muzikë, jeta do të ishte një gabim”.

Më poshtë mund ta shihni postimin e saj./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial)

Artikuj të ngjashëm