Kësaj here, gëzuar festën edhe nga bebushët e estradës (FOTO)

By

Asnjëherë më mirë se tash nuk i kemi njohur familjarët e artistëve tanë.

Rrjetet sociale e kanë përhapur me të madhe mundësinë e publikimit të familjeve dhe momenteve personale dhe interesi për ta sa vjen e shtohet.

Kurreshtja për të mësuar më shumë rreth tyre, është e pashuar.

Këngëtarë e artistë tashmë na kanë njohur me të vegjlit e tyre, dhe ata janë më simpatikët dhe më të dashurit e publikut.

Kësaj here, si kurrë më parë, ata kanë qenë prezent në rrjete sociale, të prezantuar nga prindërit e tyre e duke uruar festën e Kurban Bajramit.

Urime vijnë nga Tara Muharremi dhe Kaia Morina, vajzat e aktores Teuta Krasniqi.

Edhe nga Roan, i biri i reperit Kastriot Rexha.

Në këtë mes s’mungon as Lian, vogëlushi simpatik i këngëtares Vesa Luma dhe Reperit Big Basta.

Edhe nga Amelia, vajza e Albatrit dhe Egzona Muqiqit.

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm