Kush nuk i pëlqen Rina Balajt në muzikë? – Ja si u përgjigj ajo (VIDEO)

By

Rina Balaj ka qenë e ftuara e radhës në emisionin NIN në Klan Kosova.

Këngëtarja e cila aktualisht po punon në album, ka folur për shumë gjëra rreth muzikës dhe jetës së saj.

Ndër të tjerash, ajo iu ka përgjigjur pyetjeve të fansave dhe atyre pikante në ‘Hajse ose Thuaje’.

Kush nuk i pëlqen në muzikë dhe a ka qenë në lidhje të fshehtë?

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm