Geti, Marina e Luana kthehen në Tiranë (Foto)

By

Këngëtarët e ‘Tirana Lifestyle’ kanë qëndruar të premten në Prishtinë. Por ata nuk ishin vetëm pasiqë Getin e shoqëronte e dashura e tij Marina.

Të tre pasi shijuan ndeshjen e fubollit mes Kosovës dhe Shqipërisë qëndruan për një natë në kryeqytet.

Madje, Marina ka pozuar para kamerës fotografike të kunatit të saj, Liberiani.

Pasi përfunduan punët në Prishtinë, Geti, Marina dhe Luana janë kthyer në Tiranë.

Prive ka siguruar disa fotografi ku të tre shihen bashkë pranë makinës së Getit./Prive.al

image image

Artikuj të ngjashëm