Brenda shtëpisë së Kim Kardashian – qenka thjesht WOW (VIDEO)

By

Njëra nga vajzat më të famshme të momentit në botë, i ka hapur dyert e shtëpisë së saj për intervistë me revistën prestigjioze VOGUE.

Bukuroshja e shfaqjes së famshme televizive “Keeping Up With The Kardashians”, ka prezantuar ambientet e shtëpisë së saj në Kalifornia të Shteteve të Bashkuara, duke u përgjigjur në 73 pyetjet e famshme të Vogue.

Ajo shfaqë ambientin ku jeton me bashkëshortin e saj, reperin Kanye West dhe tre fëmijët e saj, North, Saint dhe Chicago.

Kim në këtë intervistë, thotë se shtëpia e saj ka orendim minimalist, ku dominon krejtësisht ngjyra e bardhë e cila të jep një qetësi të paparë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm