Prive zbulon: Gent Fatali në lidhje!

By

Kemi dëgjuar shpesh për sukseset e sferës së karrierës mirëpo pak është përfolur për jetën private.

Risitë i shpalosi vetë Gent Fatali së fundmi me një postim krah një bukurosheje por pa specifikuar saktë se kush është ajo.

Prive nga burime ka mësuar detaje mbi çiftin dhe vajzën e cila është motra e një këngëtari të njohur.

Më gjerësisht, lajmi në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm