Brenda shtëpisë së dytë të Gjyste Vulajt (FOTO)

By

Këngëtarja Gjyste Vulaj është gjithmonë mjaft aktive në rrjete sociale duke ndarë me ndjekësit e saj copëza të përditshmërisë.

Ajo shpesh zbulon edhe kënde nga shtëpia e saj në Malësi megjithatë pak e kanë ditur që Gjystja ka një shtëpi të dytë në Ulqin.

Familja posedon një shtëpi në një prej zonave më të bukura të asaj hapësire, tek Ada Bojana.

Pak nga ambienti, Gjystja ka zbuluar në rrjetin social Instagram dhe fotot ua sjellim të plota më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm