Shumë shpejt, një tjetër dasmë në shoubizin shqiptar (FOTO)

By

Kur u mbush një vit nga dasma e madhe në familjen Gjikolli, një tjetër do e pasojë në pak ditë.

Kësaj radhe është vëllai i reperit, Arbëri i njohur me emrin artistik Big Bang si producent ai i cili do ta kurorëzojë dashurinë shumëvjeçare me Blerina Bokshin.

View this post on Instagram

I got a lot of messages to post this so here we go 😝….💙 @bigbangbeats

A post shared by Blerina Bokshi (@blerinabokshi) on

Ceremonia do të organizohet me datë 5 Tetor, pra të Shtunën e ardhshme dhe çifti tashmë ka nisur të shpërndajë edhe ftesat tek rrethi i afërt.

Dasma do të zhvillohet në po të njejtin vend në të cilin u martuan Gjiko dhe Elita në Shtatorin e vitit të kaluar teksa Blerina tashmë ka organizuar edhe festën e saj të fundit të beqarisë me shoqet e ngushta.

Për detajet e tjera do t’iu njoftojmë me kohë në Prive.al

View this post on Instagram

the count down is on… 🥳 #bridetobe

A post shared by Blerina Bokshi (@blerinabokshi) on

Artikuj të ngjashëm