Besa Kokëdhima paralajmëron rikthimin (FOTO)

By

Pas disa muajve pa projekte të reja muzikore, Besa Kokëdhima ka paralajmëruar rikthimin.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi e veshur me rroba me ngjyrë lejla në rozë, dhe për t’ju treguar fansave se është gati për t’u rikthyer.

“Larg për shumë kohë, tani është koha që unë të kthehem”, ka shkruar ajo.

Projekti i saj i fundit është “La la la” që e solli me videoklip gjatë muajit mars.

Nuk dihet ende se çfarë plane ka ajo veçse të reja do të kemi së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm