Brenda ditëlindjes së dytë të Kaias (FOTO)

By

Ditën e sotme vajza e aktores Teuta Krasniqi, Kaia festoi ditëlindjen e dytë.

Në këtë ditë të veçantë nuk kishte se si të mungonte një festë.

Në rrethin e ngushtë, Kaias i është festuar ditëlindja me prindërit dhe motrën, Tarën për të vazhduar me organizimin e gjerë në hapësirat e iStar.

Fotot nga festa, më poshtë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm