Brenda shtëpisë luksoze të Shkurte Gashit (FOTO)

By

Është shumë hermetike për jetën private.

Këngëtaren Shkurte Gashi mund ta shohim duke folur për karrierë por kur është puna tek familja dhe gjërat që i konsideron të shenjta, privatësia është primare.

Megjithatë, mund të mos dimë shumë nga kjo pjesë por nga sot e tutje e kemi një ‘merak’ më pak – shtëpinë.

Këngëtarja përmes rrjeteve sociale ka zbuluar një kënd të shtëpisë luksoze të saj e cila dominohet nga një stil klasik.

Më poshtë, fotografia. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm