Një tjetër ndarje: Këngëtarja shqiptare me famë botërore lë të dashurin për dikë tjetër?

By

Ajo pati një fillim viti të vështirë, pasi u detyrua të kërkonte falje për përdorimin e një shprehjeje raciste në një këngë që e kishte interpretuar qysh në vitin 2014-të.

Dhe vështirësitë po e përcjellin edhe më tutje, pas raportimeve se këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, është ndarë nga i dashuri muzikant Paul Klein.

Former flames? The New Rules hitmaker, 22, has reportedly parted ways with the 29-year-old LANY frontman

Krijuesja e hitit New Rules, thuhet se ka ndarë rrugët me të dashurin muzikant Pauk Klain të grupit LANY pas pesë muajsh lidhjeje, dhe se tani më ka filluar të shkëmbejë mesazhe me ish të dashurin e saj Isaac Carew.

Një burim pranë saj ka thënë për gazetën The Sun se Dua dhe Paul kanë kaluar shumë mirë bashkë, por gjërat vetëm nuk funksionuan më.

“Ndarja i ka sjellë kujtimet me Isaac me të cilin ajo u nda vitin e kaluar. Ajo ka shkëmbyer mesazhe me të mirëpo ndodhet jashtë vendit dhe nuk janë takuar me njëri tjetrin”, ka thënë ky burim.

Dua dhe Paul kishin filluar të dilnin bashkë pas u takuan në British Summertime Festival, pasi ajo u nda me Isaac në Shkurt të vitit të kaluar. /Prive.al

'She has been messaging him again but she has been out of the country for the last few weeks so they haven't seen each other', a source claims

 

 

 

Artikuj të ngjashëm