Blero dhe Afrona përsëri në pushime – Ky është destinacioni i çiftit

By

Me lehtësimin e masave për parandalimin e pandemisë, çifti i martuar Afrona dhe Blero, nuk po humbasin asnjë mundësi të jenë afër njëri tjetrin.

Pas pushimeve në jugun e Shqipërisë, ku Afrona edhe surprizoi Bleron për ditëlindjen e tij, dyshja përsëri po ‘arratisen’ për pushime.

Kësaj here ata zgjodhën Turqinë, si strofën e tyre të dashurisë.

Të dy u shprehën shumë të entuziazmuar për pushimet që do kalojnë së bashku, bazuar në postimet që ndanë në llogaritë e tyre respektive në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm