Marijuana ilegale në Shqipëri, por Stresit s’i bëhet vonë: E mbështjell live në Instagram (FOTO)

By

Gjatë vitit të kaluar ishte në arrati dhe policia e shtetit shqiptar po e kërkonte.

Reperi Arkimed Lusha, i njohur me pseudonimin “Stresi”, ishte shpallur në kërkim pasi kishte filmuar veten duke qëlluar me armë të llojit “shotgun” në ajër.

Tani Stresit mund t’i vihet pas policia për një tjetër vepër penale, ajo e konsumimit të marijuanës që është lloj i drogës i ndaluar me ligj në Shqipëri.

Reperi duke mos ngurruar aspak e pa frikë, ka publikuar në profilin e tij në Instagram një video duke rrotulluar një “splif” me marijuanë.

Ai madje e prezanton edhe mallin të cilin po e përdor për tymosje dhe krejt kjo publikisht. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm