Brenda përgatitjeve të festës për ditëlindjen e parë të Poem Blu

By

Në një ditë me përplot ditëlindje të famshmish, ndër më të veçantat është ajo e para e Poem Blu, vajzës së Ledrit dhe Sarës.

Sigurisht se për të është menduar një festë.

Shkaku i temperaturave të ulëta, një ditëlindje dhjetori medoemos duhet të festohet brenda.

Për një ambient magjik, me hapësirë të madhe ka menduar kompania lidere në vend, Grand Decor.

Përgatitjet nga festa e ditëlindjes që zhvillohet pasdite i ka ndarë me ndjekësit Xheraldina në Instagram.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm