Kënga e Gold AG vjen një ditë më herët se që e menduam!

By

Ka paralajmëruar një këngë të re për ditën e Pavarësisë, mirëpo siç duket reperi Gold AG ka menduar të sjell atë ditë më herët.

Kënga “Sokoli” do të ketë premierën me datë 16 shkurt, dhe do të jetë sërish një dedikim për një figurë të rëndësishme të Kosovës.

Ky projekt do të vij me videoklip të punuar nga MProduction, dhe në të shihet Ariani në një kali e krejt kjo për t’iu përshtatur historisë që rrëfen përmes tekstit/Prive.al

Artikuj të ngjashëm