Bora Zemani dhe Donald Veshaj bëhen bashkë për ëndrrën e tyre

By

Së fundmi, Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë ndarë një lajm emocionues me fansat e tyre.

Dyshja në jetë personale dhe tani në jetë profesionale po nisin një projekt së bashku.

“Më në fund po ndajmë me ju projektin e ëndërruar për të cilin kemi punuar prej kohësh”, thonë ata duke zbuluar se po vijnë me një film.

Filmi i zhanrit komedi romantike titullohet “5 here jo”, dhe sjell të kastë të aktorëve të dashur emrat e të cilëve akoma nuk janë zbulkuar. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by 5 Herë Jo (@5herejo)

Artikuj të ngjashëm