Për takimin e radhës te estetistja, frymëzohuni nga këto të famshme për thonj

By

Tendencat e thonjve të kësaj vere kanë qenë të dallueshme (ngjyrimet neon dhe gradientet janë disa nga më të njohurat), dhe vjeshta nuk duket se do të jetë shumë ndryshe. Të famshëm si Millie Bobby Brown, Kylie Jenner dhe Normani kanë debutuar tashmë manikyrët që janë edhe të paharrueshëm dhe të përsosur për sezonet më të ftohta.

Në këtë listë, ju do të gjeni kthimit në trendet e viteve ’90, versionet e ngjyrave të ndritshme që mund të prisni të shihni kudo në muajt e ardhshëm. Shikoni artin më të lezetshëm të thonjve të famshëm për vjeshtë:

Artikuj të ngjashëm