Bluzat e bardha, trendi i kësaj vere (FOTO)

By

E bardha është një ngjyrë që njerëzit nuk e preferojnë shumë, por duhet ta pranojmë që të tregon shumë moderne dhe me stil.

Dikur bluzat e bardha ishin shumë trend, dhe tani lajmi i mirë është se janë rikthyer sërish në modë.

Në galerinë më poshtë gjeni disa modele që janë shumë të preferuara dhe mënyra sesi mund t’i kombinoni.

       

Artikuj të ngjashëm