Flori me urim të veçantë nis muajin Mars

By

Tash e një kohë, profili i Flori Mumajesit në Instagram është shndërruar në shumë atraktiv.

Përtej promovimit artistik, kantautori më i suksesshëm shqiptar poston edhe video qesharake që disponojnë ndjekësit e tij në rrjete sociale.

Në të njejtën linjë ka qenë edhe postimi i fundit ku uron nisjen e muajit të ri ‘me sa më pak kile’ teksa si figura ka postuar lloje të ndryshme të ushqimeve dhe birrën që e konsumon si pije.

Ndryshe, Flori po vazhdon koncertet e panumërta kudo ku flitet shqip dhe po shijon suksesin e këngës së publikuar me 14 Shkurt që pa shumë promovim arriti të korr sukses si krijim muzikor. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm