Pas kritikave që morri bashkëshorti i saj, Leonita ndërmerr këtë hap në rrjete sociale

By

Kohëve të fundit Graniti ka qenë në qendër të vëmendjes pas një incidenti që ndodhi mes tij dhe tifozëve të Arsenal-it në fushën e futbollit.

Lexoni lajmin e plotë:

Granit Xhaka më në fund thyen heshtjen pasi ofendoi tifozët e Arsenal-it

Si duket, presoni ishte i madh në familjen dhe vetë Leonitën e cila javë më parë u bë nënë për herë të parë.

Ajo zgjodhi që llogarinë e saj në Instagram ta bënte private për një kohë – deri kur të paktën të shuhet i gjithë incidenti. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm