Yll Limani nuk e përjetoi mirë xhirimin e klipit: Ja çfarë ndodhi në prapaskenë! (Video)

By

‘Dritat’ është projekti i fundit i Yll Limanit në bashkëpunim me reperin 2po2. Përpos që u komentua pozitivisht në tërësi, këngëtari për Prive ka rrëfyer edhe prapaskenat e saj.

Skena më e vështirë ishte ajo e ‘varrosjes’ së Yllit, e cila nuk i pëlqeu aspak familjes së tij por ka dhe diçka tjetër në këtë pjesë.

Limani ka treguar se ka pasur frikë në momentin e regjistrimit të skenës si dhe në fazën e post produksionit ka përjetuar dhe makthe.

Gjithë historinë e ‘Dritat’ mund ta ndiqni në materialin e mëposhtëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm