E konfirmon babai: Dua Lipa së shpejti publikon albumin e dytë

By

Këngëtarja e njohur botërore me prejardhje kosovare, Dua Lipa, do të publikojë shumë shpejtë albumin e saj të dytë në karrierën muzikore.

Këtë e bëri të ditur babai i saj, Dukagjin Lipa, në një intervistë për Art Motion.

Lipa tha se Dua e bën krenar me muzikën dhe karrierën e saj.

“Dua çdo herë më bënë krenar, shumë shpejtë do të publikojë albumin e saj të dytë”.

“Dua po ashtu do të sjell edhe disa lajme të reja”, tha më tej Lipa.

 

Artikuj të ngjashëm