Blero publikon një foto nga adoleshenca – nuk do ta njihni!

By

Këngëtari Blero është bërë goxha aktiv në mediat socialr, sidomos që prej daljes nga aventura televizive në Big Brother VIP Kosova.

E së fundmi Blero ka publikuar në një storie të Instagramit, një fotografi me nënën e tij.

Në imazhin e ndarë Blero shihet të ketë qenë fare i ri në moshë dhe shumë më ndryshe prej sot – derisa për nënën ka shkruar “Mbretëresha Ime”.

Para pak ditësh Blero solli projektin më të ri muzikor “Për ty”, i cili aktualisht numëron mbi 200 mijë klikime në YouTube.

 

Artikuj të ngjashëm