Onat shpjegon pse përmendi emrin e Samantës në këngën me Majkin (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Onat dhe Majk u ribashkuan për të sjellë këngën e re me titull “Thirri dajt”.

Projekti që në start u përfol shumë për shkak se u mendua se ishte diss për reperët mirëpo edhe emri i Samantës që përmendet nga Onat në këtë këngë.

Lidhur me këtë, reperi në fjalë pati një shpjegim gjatë intervistës për Prive.

Ai tregoi qëllimin e përmendjes së emrit të saj dhe foli edhe për disa gjëra të tjera.

Çfarë plane ka për vitin 2019 dhe të gjitha ato që kemi përmendur më lart, i kuptoni duke klikuar videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm