Sot Renée mbush tetë muaj

By

Që kur Renée erdhi në jetë, tetë muaj më parë, jeta e çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha ka ndryshuar rrënjësisht.

Ajo ka mbushur përditshmërinë e tyre me gëzim që vetëm fëmiu di t’i japë prindërve.

E sot kur Renée ka mbushur fiks 8 muaj jetë, si çdoherë tjetër, Roberti është treguar i kujdesshëm të shënojë këtë datë.

‘Sot 8 muaj loqka e vogël. E don babi shumë’ – ka shkruar ai në imazhin ku shihen babë e bijë si gjithmonë të hareshëm. /Prive.al/

Screenshot_2016-01-15-12-53-32

Artikuj të ngjashëm