Blero flet për ‘6 copë jetë’ (VIDEO)

By

Me siguri deri tani i keni dëgjuar të gjitha këngët e reja të Bleros nga mini-albumi me titull ‘6 copë jetë’.

Nëse jo, ju ende keni mundësi t’i dëgjoni sepse janë këngë mjaft të bukura.

Si lindi ideja e ‘6 copë jetë’, me kë bashkëpunoi këngëtari dhe shumëçka tjetër rreth këtyre projekteve që përmbyllin verën e tij, mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme.

Përveç kësaj, nëse nuk e dini, edhe pak muaj Blero do të martohet me Afronën me një dasmë madhështore./Prive.al

Artikuj të ngjashëm