Premierë: 2Ton – PIKË (Video)

By

Pak minuta më parë patët mundësinë ti shihni ekskluzivisht disa sekuenca nga kënga dhe klipi i ri i 2Ton.

Tani është publikuar dhe në YouTube kënga me emrin “Pikë” e cila është punuar nga reperi dhe producenti BiniDiez.

Klipi i këtij projekti është xhiruar në Tiranë nga MaxProduction.

Artikuj të ngjashëm