Ledioni, probleme me peshën: Dalin fotot që tregojnë ndryshimin e moderatorit

By

Vitin e kaluar kur kurorëzoi dashurinë në Como të Italisë, prezantuesi Ledion Liço pati krijuar goxha lajm për transformimin në pamje.

Për ditën e veçantë të martesës, Liço iu kishte nënshtruar një regjimi të rreptë ushqimor i cili e solli komplet ndryshe, me shumë kilogramë më pak.

 

View this post on Instagram

 

👪

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

 

View this post on Instagram

 

happy valentine’s💕

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Mirëpo, prezantuesi i njohur i cili kaherë është zhdukur nga syri i publikut dhe rrjetet sociale, nuk ia paska dalë të ruajë ritmin.

Ledioni ka shtuar goxha peshë dhe një detaj i tillë i ka rënë në sy ndjekësve nga prapaskenat e xhirimit të promos së 15-vjetorit të ‘Digitalb’.

Prezantuesi i cili është distancuar nga projektet televizive, duket se është ndikuar nga roli i ri prapa kamerave që të mos i kushtojë aq rëndësi pamjes dhe disa kilogramëve më shumë të cilët përgjatë periudhës si prezantues, nuk ia kemi parë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm